Spolčo

Setkání  dětí s Ilonou Bártovou

Kontakt pro rodiče: Ilona Bártová Štoky č. 388,      bartilonka@seznam.cz    tel. 603 109 091

Laická a sousedská setkání nad Biblí
se konají v neděli večer od 19:00 hodin a to jednou za měsíc.
Na první setkání je nutné se kontaktovat.
Tyto setkání slouží k bližšímu seznámení s Biblí i farní rodinou, kterou tvoří občané Štoků a okolí, společenství je otevřeno pro každého.

Setkání nad Biblí
ŠTOKY- čp. 402
tel.567 301 662

V. Pavlas

Návštěvy
POZOVICE
od 19:00 hod.
Po – Pá
Pozovice č. 5
tel. 569 459 494
Další možnosti a nabídky

-Nejde jen o posezení nad slovem Písma, ale o sousedské setkání v duchu rodinného společenství.

-Jako nevyužitý pastorační asistent mohu nabídnout další služby v rámci Římskokatolické církve (příprava na křest, svátost manželství, řešení situace pro přijetí svátostí, proškolení jak přijmout svátost křtu v případě nouze bez asistence kněze nebo jáhna).

-Nabízím charitní i charitativní služby na požádání s možností bohoslužby slova přímo v rodině.

-Možnost výuky německého jazyka.

-Výuka-základy křesťanské výchovy.

-Koordinaci letních táborů pro rodiny, dle zaslaných přihlášek.

-Koordinace zapojení dětí v Křesťanské únii v Havlíčkově Brodě (celoroční program).

-Je zde i širší možnost setkání rodin a to jednou měsíčně na bohoslužbách ve Stříteži, kterou vytváří rodiny z různých farností a obcí (Šlapanov, Štoky, Dobronín, Antonínův Důl, Červený Kříž, Střítež, Polná, Dobroutov a další).

-Hledáš-li společenství, těšíme se na tvoji návštěvu.

-Tyto služby jsou zdarma a můžete využít kontaktu na těchto stránkách.

Dobrý večer,

nabízíme možnost celoročního levného ubytování na faře v Písařově - podhůří Jeseníků a Orlických hor.Cena ...50Kč/osoba/noc + spotřebovaná elektr. energie.Vhodné pro pořádání táborů,chaloupek,víkendovek,pro spolča,rodiny s dětmi. Více info najdete na www.fara.estranky.cz nebo podám emailem.

S přáním všeho dobrého  Hlásná Alena,farnost Písařov

Zaslanou nabídku zařadil