PÁTEČNÍ DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

 

 

v kostele sv. Jakuba ve Štokách

v pátek 20. 9. 2019  v 17:00 hodin

 pobožnost

 

 

                        

 

 

Zve Vladimír Pavlas

 

Za rodinu: Výborných, Slaninovu , Pavlasovu, za nemocnou paní Bošackou, rodinu Hejskovu, Čechovu, Rýpalovu, Kotrbovu,Vaňkovu, Peškovu, Dáňovu, Wisterovu, Fialovu, Břouškovu, Bačkovskou, Bártovu, Novotných, katechetické a ekumenické společenství ve Štokách.

Za zemřelé členy chrámového sboru a jejich rodiny: za pana Běhana, paní Moravcovou, Rozenkrancovou, Kotrbovou, Machovou, Kmoškovou, Charouzovou, Michelfeitovou

Za dobrodince tohoto kostela a jejich rodiny: rodinu Jokschovou, Benákovi, paní Borovskou, Pravcovou, Vencourovou, Pepu Vencoura, Mařenku Jojdovou, Kratochvílovou, Neubaerovou, Fialkovou, Hronovou, Grubaerovi, Grričovi, Veselovi, Prokšovi, Žákovi, Kašpárkovi, Hodačovi, Motlovi, Vítkovi, Šafářovi, Seviorovi, Brabencovi, Sedlákovi, Brabcovi, Wisterovi, Hondlovi, Krpálkovi, Brambergrovi, Kotoučovi, Volšovi, Endálovi, Medovi, Lankhanzovi.

Za živé i zesnulé kněze této farnosti: P. Papáčka, P. Pachla, P. Kunce, P.Kuču, P.Faltu, P. Kubelku, P. Pípala, P. Martina, P. Jakubce, P. Smejkala, P. Pikharta, P. Zemana, P. Blahníka, P. Zachrlu, P. Obdržálka, P. Kovaříka, P. Rychlého, P. Charouze, P. Meda , zesnulého P. Koláře.

Ke společné modlitbě se mohou v tuto hodinu připojit i ti, kteří jsou upoutáni na lůžko a nemocní. Je možnost nahlásit své úmysly ke společné modlitbě..

Na pravidelná setkání každý pátek zve Vladimír Pavlas E-mail: pavlasvlad@seznam.cz

 

Vážení přátelé, současná společnost nabízí mnoho způsobů nazírání světa a jedním z nich je křesťanství.

 

Proto v tomto duchu přijměte pozvání na pravidelná páteční setkání, která se budou konat v kostele sv. Jakuba ve Štokách.

Nejedná se o bohoslužby, ale o vytvoření společenství, které se zajímá o hodnoty, které křesťanský život nabízí.

 

  • společná modlitba

  • čtení z Bible

  • katechetická setkání

  • pobožnosti dle ročního období

 

Program setkání bude upraven dle zájmu přítomných, tedy věřících, hledajících i přítomnosti prázdných lavic. Každé setkání bude provázet společná modlitba za osadníky, naše rodiny a všechny přítomné, za dar poznání a víry.

Jedinou podmínkou pro tato setkání je, že se nebude hodnotit současnost ani minulost církevních představitelů a to z pohledu předsedajícího i přítomných.

 

Děkuji duchovnímu správci P. Jakubovi Medovi za dovolení pátečních DNŮ OTEVŘENÝCH DVEŘÍ a prosím o požehnání.

 

Vladimír Pavlas